Včera jsme si vyzkoušeli, jaké by to bylo, kdyby ve škole hořelo. Všichni (a ti co ne, byli následně zachráněni) jsme se evakuovali před budovu a už přijížděli hasiči odsud z Dolní Cerekve a také jednotka z Rohozné. Měli jsme možnost se podívat, jak vypadá zásah (kromě velitele o něm...