Krásné dopoledne včetně počasí jsme si všichni moc užili ve čtvrtek 25.5. Velký dík všem členům složek IZS, kteří se nám věnovali. Super organizace a občerstvení, chválíme všechny, kteří se o to zasloužili a ještě jednou děkujeme.
Děkujeme všem návštěvníkům, moc jsme si to užili a doufáme, že i vám se líbilo. Těšíme se na další setkání. Velký dík patří samozřejmě také všem organizátorům včetně žáků naší školy.
Na našem novém dětském hřišti máme velké truhlíky. Děti ze školní družiny se o ně starají. Z jednoho jsme si udělali bylinkovou zahrádku a z druhého květinový záhon. Snad dětem vydrží elán a budou se o rostlinky starat. Podívejte se zde.
Ani jsme se nenadáli a čeká nás spolu s druháky poslední téma. A na co se můžeme těšit? Hlavně soutěže Vybavení výletníka – nakresli a popiš Táboření – úkoly pro jednotlivce Nakládání s ohněmÚkol pro třídu – desatero předcházení úrazům na léto Tak držíme palce, ať se povede!!!
V dubnu pokračovala v celoročním projektu „Bezpečná škola“ třetí třída s tématem „MOJE OKOLÍ A JÁ“. Třeťáci si připravili pro své spolužáky fotografickou soutěž s názvem „Místo, kde je mi dobře“. Zadáním bylo vyfotografovat místo v Dolní Cerekvi, které děti považují za hezké, kam rádi chodí a kde je jim dobře. Fotografii poslalo 10 dětí...