Krásné dopoledne včetně počasí jsme si všichni moc užili ve čtvrtek 25.5. Velký dík všem členům složek IZS, kteří se nám věnovali. Super organizace a občerstvení, chválíme všechny, kteří se o to zasloužili a ještě jednou děkujeme.
Děkujeme všem návštěvníkům, moc jsme si to užili a doufáme, že i vám se líbilo. Těšíme se na další setkání. Velký dík patří samozřejmě také všem organizátorům včetně žáků naší školy.