Dne 13. a 14. června se vydala 6., 7. a 8. třída na školní výlet do Prahy. Naše první kroky vedly do Muzea fantastických iluzí a na Václavské náměstí. Poté jsme navštívili Muzeum voskových figurín a podívali jsme se i na Staroměstské náměstí. Po ubytování jsme se večer vydali na...
V pátek 16. června jsme strávili krásné dopoledne. Přijali jsme pozvání chovatelů koní, Vandy a Víti, a přišli k nim s druháky, třeťáky a čtvrťáky na návštěvu. Děti se dozvěděly, jak se správně pečuje o koně – kartáčování, čištění kopyt, krmení, a jak vypadá jezdecká výstroj. Ke svačině jsme si opekli buřtíky a...