V úterý 6. června navštívili letos již podruhé žáci 1. a 2. třídy Zoo Jihlava. Tentokrát byl pro ně připraven program Hospodářská zvířata. Vše začalo v centru environmentální výchovy PodpoVRCH, kde jsme si společně zazpívali píseň Když jsem já sloužil. Poté začaly děti pracovat s obrázky hospodářských zvířat, hledaly a pojmenovávaly jejich zvířecí...