Návštěva u koní

V pátek 16. června jsme strávili krásné dopoledne. Přijali jsme pozvání chovatelů koní, Vandy a Víti, a přišli k nim s druháky, třeťáky a čtvrťáky na návštěvu. Děti se dozvěděly, jak se správně pečuje o koně – kartáčování, čištění kopyt, krmení, a jak vypadá jezdecká výstroj. Ke svačině jsme si opekli buřtíky a dočkali se překvapení v podobě zmrzliny od Roztoč kolektivu a jejich přátel, zprostředkované paní Monikou Vackovou a paní Ivetou Konířovou. Po sladkém občerstvení následovala i společná hudební chvilka s hrou na kytary a zpěvem. Návštěvu u koníků nám zachytila paní Jana Šuplerová na svých fotografiích, děkujeme, i za naše skupinové fotografie. Čas u koní rychle utekl, ale už jsme se domlouvali na dalším setkání. Určitě zase rádi přijdeme. Koníkům přejeme dobré pochutnání na dobrotách, které jsme jim přinesli, a moc děkujeme všem za krásné dopoledne. Foto zde.

Předcházející

Následující