Již druhým rokem pro nás naše seniorky připravily oslavu Dne dětí 1. června. Děti prožily dopoledne plné zábavných úkolů a hlavně odměn ručně vyrobených od našich seniorek. Moc všem seniorkám děkujeme za krásně strávené chvíle, za jejich čas a nádherné ručně vyrobené odměny. Fotografie naleznete v galerii.
1.června se ve školní družině uskutečnil Den dětí. Společně se seniory jsme zažili krásné odpoledne. Senioři si připravili pro děti krásné dárky a věnovali se jim. Děti soutěžily a byly nadšené. Počasí se vydařilo a byla veselá nálada. Moc děkujeme našim seniorkám za jejich čas, trpělivost a energii. Foto zde.
Jak se stalo již tradicí, i letos proběhl na naší škole v souvislosti se Dnem dětí tzv. "Bláznivý den", kdy se měli všichni možnost převléknout za nějakou masku. A jak to vypadalo? Podívejte se zde.