V měsíci dubnu probíhalo na naší škole sedmé kolo celoročního projektu „Bezpečná škola“. V tomto měsíci se čtvrtá třída zhostila tématu JSEM SUPER! Pro spolužáky si děti připravily několik aktivit. První týden byl vyhlášen jako „Týden vzájemného i „sebe“ oceňování“. V tomto týdnu se žáci měli snažit všímat si všech lidí okolo sebe...