V letošním roce pokračuje naše spolupráce s mateřskou školkou a druháci mají nové kamarády předškoláky. Uskutečnili jsme několik setkání. Představili jsme se, zahráli si hru, naučili se novou básničku a společně vytvořili knihu spolužáků – druháci zapisovali a předškoláci malovali. Bylo to fajn a už se těšíme na velikonoční setkání. Foto zde.
V měsíci dubnu probíhalo na naší škole sedmé kolo celoročního projektu „Bezpečná škola“. V tomto měsíci se čtvrtá třída zhostila tématu JSEM SUPER! Pro spolužáky si děti připravily několik aktivit. První týden byl vyhlášen jako „Týden vzájemného i „sebe“ oceňování“. V tomto týdnu se žáci měli snažit všímat si všech lidí okolo sebe...