V úterý 26. března 2024 navštívila 3., 4., 5. a 6. třída Brno. První zastávka byla ve zrekonstruované brněnské hvězdárně, kde jsme v Digitáriu zhlédli program „Cesta sluneční soustavou“. Poté následoval přesun do Vida centra. Zde jsme se rozdělili do tří skupin a aktivně se účastnili programu „O vodě“ v laboratořích. Po skončení programu...
V pátek 5.4. jsme ve škole přivítali jaro. Žáci 2. stupně připravili pestrý program pro své mladší spolužáky, ať už kreativní, výukový, naučný či sportovní. Moc děkujeme všem za přípravu a účast a už se těšíme na další příležitost. Fotografie zde