Jako každý rok, i letošní Vánoce se v každé třídě objevil vánoční stromeček. Letos to ale nebyl stromeček jen tak ledajaký. Školní parlament totiž vyhlásil soutěž o stromeček nejoriginálněji ozdobený. Sladkou odměnu za vítězství získali třeťáci. Gratulujeme.
Ve středu 3. ledna se žáci 1. 2. a 3. třídy spolu s dětmi z naší školky zúčastnili hudebně vzdělávacího programu s panem Drahotským a jeho kolegyní. Děti měly možnost vidět spoustu hudebních nástrojů, slyšet jejich zvuk, zazpívat si známé písničky, doprovodit vystoupení pohybem a tancem. Všichni jsme si akci užili a těšíme...
Ano, tak se jmenovalo hudební dopoledne v MŠ. Ve spolupráci se ZŠ jsme pozvali děti z 1., 2. a 3. třídy. Děti měly možnost ukázky různých hudebních nástrojů od flétny, přes klarinet, saxofon, kontrabas, buben až hrály i dudy. Děkujeme panu Drahotskému za hudební dopoledne a přiblížení hudby dětem. Děti a kolektiv MŠ...