Děti z první, druhé a třetí třídy zúčastnili vánočního vystoupení, které si pro ně a pro děti z mateřské školky připravili naše babičky a dědečkové z KLUBU SENIORŮ. Zazněly krásné tradiční vánoční koledy a písně. Děti mnoho z nich dobře znaly, a tak zpívaly společně se seniory. Poté si děti vyměnily role s účinkujícími a...