Přišel k nám Mikuláš a měl krásný plášť, s sebou spoustu čertů měl i na anděla nezapomněl. Děkujeme všem žákům z 9. třídy, za mikulášskou družinu, děkujeme Mikuláši, že si po roce našel čas na naše děti z MŠ, a v neposlední řadě děkujeme i kontrole z pekla – panu Procházkovi. Děti a kolektiv z MŠ.
V letošním školním roce jsme se zapojili do projektu Průša pro školy, díky kterému nám byla prozatím zapůjčena 3D tiskárna. Na projektu pracují žáci přihlášení do kroužku 3D tisku, kteří se již seznámili se základy 3D modelování a nastavením tisku. Věříme, že projekt úspěšně splníme a tiskárna nám ve škole...