Vyhodnocení únor – Zdravá výživa (Co jím a piju)

Názory našich páťáků:

Jako žáci 5. třídy jsme zpracovávali projekt na téma Zdravá výživa. Nejprve jsme sestavili úkoly pro žáky 1.-9. třídy. Bylo to: vyplnění dotazníku (1. třída omalovánky), výroba zdravého skřítka a zdravá svačina. Poté jsme sehnali jednotlivé sponzorské dary od rodičů spolužáků. Dále jsme odprezentovali projekt ve třídách a když bylo vše hotové, odměnili jsme žáky za splněné úkoly. Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným a učitelům za pomoc. Děkujeme!

Podle mne byl projekt důležitý. Měli bychom jíst víc zeleniny a ovoce než jíst čokoládu a pít Coca Colu jen protože to je dobré. První věc byla vyplnit dotazník, který vyplnily všechny třídy, což je super. Druhá věc byla zdravá svačina, kterou měl víc první stupeň než druhý. Poslední věc byl zdravý skřítek. Nezapojila se 8. a 9. třída, což je nám líto. Na 1. místě se umístila 1. třída. Na 2. místě 2. třída a na 3. místě 6. třída. I ostatní skřítci se nám také líbili. Náš projekt byl super a myslím si, že i když jsme na něj měli 2 týdny, tak jsme si to užili!

Projektem Zdravá výživa, který jsme jako celá třída připravovali, jsme chtěli ukázat, že zdravá výživa je pro každého. Ten, kdo zdravě jí, ten dobře žije, je plný síly a energie, a proto je dobré zdravě jíst. Zdravá výživa má z každého jídla něco a proto je velmi chutná a zdravá a každý z nás si může vybrat to, co mu chutná. Tímto programem jsme chtěli ukázat, že zdravá výživa je opravdu pro každého. Myslím, že se projekt povedl.

Vyhodnocený dotazník naleznete zde