Svačinkový den 6. třídy

Svačinkový den, který se konal ve čtvrtek 25. 1., si všichni přítomní velice užili. Výdělek věnujeme neziskové organizaci Nebelvíra, která se věnuje záchraně životů psů nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rumunsku, Bosně, Bulharsku, Ukrajině a dalších zemích. Zakladatelkám Nebelvíry nedá spát, kolik psů denně trpí, a proto se jich snaží zachránit co nejvíce, najít jim milující domovy, ale zároveň i zasvětit ostatní a informovat o tom, co se děje v jiných státech s pejsky.

Připravovali jsme řízečky a to studentské. Sýrové smaženky a hranolky. Nabízeli jsme také tousty, párky v rohlíku. Kdo měl chuť na sladké, mohl si zakoupit palačinky, pestrou nabídku sladkých dezertů od rodičů našich pilných šesťáků. Na malý hlad jsme upekli slané šneky a pro vyznavače zdravé stravy jsme připravili těstovinový salát. Na zapití jsme klasicky podávali kofolu, fantu a malinovku. Obrovský dík patří rodičům našich šesťáků, kteří přispěli surovinami a sladkými mňamkami. Foto zde.

Předcházející

Následující