Soutěž o nejkrásnější sněhovou sochu

Jelikož konečně napadl sníh, mohli jsme v páté třídě vyhlásit dobrovolnou soutěž: O nejkrásnější sněhovou sochu. Zúčastnilo se devět dětí: Stella Danielová, David Fišer, Leona Francálková, Viktorie Chmelařová, Šimon Jůda, Lucie Pavelková, Radim Strnad, Jaroslav Svoboda a Jan Vacek. Sněhovou sochu dle své fantazie měly děti možnost postavit během čtyř dnů a poté zaslaly fotku. Pro fotky jejich výtvorů mohli všichni z páté třídy hlasovat během jednoho týdne. Vítězem se stal Šimon Jůda se sochou psa, na druhém místě se se svou chobotnicí umístila Lucie Pavelková a třetí místo obsadili Jan Vacek se sochou sobíka a Leona Francálková s kočičkou. Sochu panenky stavěla Stella Danielová, sněhuláka postavili David Fišer a Radim Strnad. Postavičku Among us postavil Jaroslav Svoboda a želvičku Viktorie Chmelařová. Všechny sochy se dětem velmi vydařily. Můžete si je prohlédnout zde.