V lednu od 17.1. -21. 1. 2022 jsme využili nabídky lyžařského výcviku na Čeřínku pro naše děti z mateřské školy. Této nabídky využilo 11 lyžařů. Začátky lyžování byly pro všechny těžší, ale přesto se z našich školních dětí stali „lyžaři“. Děkujeme tímto lyžařské škole na Čeřínku pod vedením paní Dity a jejího skvělého kolektivu – Filipa, Aničky, Barušky… a spoustu dalších. Foto zde.

V pátek 28.1. 2022 nás v mateřské škole navštívila paní policistka s velmi poučnou prezentací „Chování dětí v situaci…“, která si s dětmi hravou formou povídala o zvlášť závažných situacích, které jsou běžné v dnešní době viz. cizí člověk láká děti do auta, koho volat když… Tento program je v rámci prevence dětí, jak v MŠ, ale také v ZŠ. Znovu připomenutí a upozornění na tyto situace se kterými se může potkat každý z nás. Děkujeme Policii ČR. Foto zde.

Předcházející

Následující