Konec roku ve školce

Blížící konec kalendářního roku jsme ve školce mohli prožít ve velmi příjemné atmosféře. Vše začalo zdobením vánočního stromečku, který nám přes Městys Dolní Cerekev poslal Ježíšek, tímto děkujeme paní Houčkové za ochotu a předání vánočního stromečku. Pak už bylo pro našeho pana školníka snadné zasadit stromeček na zahradě MŠ, děkujeme.

Poté nás čekalo divadlo od paní Krškové dne 15.12.2021. Přijela k nám z Havlíčkova Brodu a navnadila všechny děti, paní učitelky…na vánoční pohodu v podobě krásného skřítka Šuplíka a jeho dobrodružství. Nakonec jsme si společně zazpívali koledy a vydali jsme se cestou k Betlému.

Druhý den 16.12.2021 nás potěšili naši senioři, kteří si pro děti připravili pásmo koled. Společný zpěv seniorů a dětí byl slyšet v místní hale, kde si děti i zatancovaly. Tímto bychom chtěli všem seniorům poděkovat za krásné vánoční chvíle. Také děkujeme paní Kalendové za ochotu nám tuto akci v hale umožnit.

20.12.2021 „Možná přijde Ježíšek“ a ano skutečně, naši školku navštívil Ježíšek a donesl plno dárků. Děti si mohly s novými hračkami pohrát na školní besídce, kde jsme pokračovali v pásmu koled.

Předcházející