Dětský den s pasováním předškoláků na školáky

17.6. jsme společně s dětmi a jejich rodiči oslavili Den dětí. Program byl i představením toho, co se děti naučily. Poté následovala oslava s Vílou Veselinkou, bublinkovaná, tanec, zpěv to nás doprovázelo celé dopoledne. Děkujeme rodičům, za skvělou účast a zapojení se do různých aktivit, paní Růžičkové za fotografie, a hlavně dětem, za krásné vystupování a skvělou atmosféru.

Kolektiv MŠ

Předcházející

Následující