Březen ve školce

Navštívili jsme solnou jeskyni v Batelově. Děti mají veliké zážitky z jízdy vlakem. Velice děkujeme za ochotu a vstřícnost Městyse Dolní Cerekev za jízdu zpět a naplnění dětské touhy svézt se hasičským vozem.

Po dlouhé pauze jsme navázali na spolupráci s našimi Seniory – „Senioři čtou dětem“. Děti z MŠ se velice těší na čtené pohádky od našich babiček, (dědečků). Každé úterý a středu využíváme této spolupráce a velice děkujeme našim seniorům z Dolní Cerekve, že si udělají čas na děti z MŠ.

25.března 2022 navštívila naši školku „Exotická zvířátka“.  Děti měly nevšední zážitek, protože se setkaly s hroznýšem, pavoukem sklípkanem, agamou, zmijí rohatou, ježkem bělobřichým, užovkou korálovou… Děti vše zvládly, a dokonce si některá zvířátka pohladily. Foto zde.

28.března 2022 přišly navštívit děti z první třídy naše předškoláky, aby si společně popovídaly o zážitcích ze školy a školky. Paní učitelka z první třídy pozvala naše předškoláky k zápisu do první třídy a nabídla prohlídku první třídy, která se uskuteční 8.dubna 2022. Foto zde.

Předcházející