Aktuality z MŠ

Březen jsme začali Divadýlkem Mrak, skřítkem Šubískem a jeho dobrodružstvím se strašidly, ježibabou a duchy. Vždy vítězilo dobro nad zlem, zapojení dětí do děje bylo velmi poučné a zábavné.

28. února přišly děti ze základní školy do mateřské školy pozvat předškolní děti na ukázku školního vyučování. Děti pozvání přijaly a 9. března návštěvu uskutečnily. Paní učitelka měla přichystanou společnou práci ve dvojicích. Děti měly šanci seznámit se s budoucími spolužáky. Děkujeme paní učitelce Strakové a dětem za ukázku vyučování formou hry.

Začalo plavání

Děti ze třídy Motýlků zahájily vyučování plaveckého výcviku v Jihlavě.

Kouzelník v MŠ

10. března naši školku navštívilo kouzelnické DUO WALDINI. Kouzelnické představení bylo plné kouzel, kouzelnických triků. Děti se staly na chvilku „kouzelníky“.

Předcházející

Následující