V hodině chemie jsme dělali laboratorní práci na téma degustace vod. Zaměřili jsme se na význam pitného režimu a zjišťovali jsme, že každá voda chutná jinak kvůli rozdílnému složení minerálních látek a původu. Degustací jsme si chtěli prakticky dokázat, že rozdíly mezi vodami skutečně existují a že výběr vody může...