V hodině chemie jsme dělali laboratorní práci na téma degustace vod. Zaměřili jsme se na význam pitného režimu a zjišťovali jsme, že každá voda chutná jinak kvůli rozdílnému složení minerálních látek a původu. Degustací jsme si chtěli prakticky dokázat, že rozdíly mezi vodami skutečně existují a že výběr vody může...
Tento týden se 26 dětí ze školy a školy zúčastnilo tradičního lyžařského kurzu na Čeřínku. Počasí bylo hodně mrazivé, ale jinka jsme měli krásně a všichni jsme si ve zdraví užili a hlavně se zase něco nového naučili. Děkujeme za hezký týden lyžařské škole Z kopce dolů, byli super a...
V rámci pracovních činností se v sedmém ročníku učí žáci především vařit a péci. Dnešní hodina byla zaměřena na polévky, a to na oblíbenou gulášovou. I když všichni měli stejný postup, s rozdílnými surovinami chutnala každá gulášovka trochu jinak…nicméně si na svém kuchařském umění pochutnali všichni. Foto zde.