Žákyně naší 8. třídy se zúčastnily projektu společnosti Post Bellum Příběhy našich sousedů. Výsledky jejich práce budou spolu s dalšími veřejně prezentovány 19.3. v Pelhřimově. Moc děkujeme Elišce, Lence a Nelly za jejich úsilí a prezentaci naší školy.