V pondělí 11. 3. 2024 jsme v naší škole přivítali všechny, kdo mají rádi kávu a výtvarné umění. 😊 Žáci uspořádali výstavu na téma Bezpečí ve škole. Na obrázcích zachytili místa i situace, které mají rádi a cítí se v nich hezky. Každý, kdo se přišel podívat, se mohl potom v naší cvičné kuchyňce...