Poslední říjnový den se naše škola a výuka v ní zcela změnila, protože proběhla v duchu Halloweenu. Děti i učitelé si oblékli masky a mnozí pak ani nebyli k poznání. Také škola byla vyzdobena halloweensky. Na druhém stupni jsme vytvořili týmy se strašidelnými jmény - Kostlivci, Zombíci... a ty prošly...