V pátek 25.4. se uskutečnil další turnaj v miniházené. Náš tým (1.-3. třída) se nezalekl žádného soupeře a obsadil konečné 1. místo. Blahopřejeme a děkujeme!
Další ze soutěží, kterých se pravidelně účastníme, je Zemědělství a lesnictví na Vysočině. Tentokrát moc děkujeme Nelly a Martinovi z 8. třídy. Martinovi navíc blahopřejeme k výbornému umístění, díky kterému získal možnost účasti na dvoudenním výletě pořádaném Krajem Vysočina v květnu.
Dne 22.4.2025 se osmá a devátá třída zúčastnila výukového programu v Zoo Jihlava s názvem Etologie aneb Chováme se jako zvířata?, v rámci kterého se žáci dozvěděli o typech chování zvířat. Chování pozorovali u několika vybraných druhů zvířat, mezi kterými byly například zebry, žirafa, mangabejové, guerézy, nyaly a surikaty.
Hledáme novou kolegyni/nového kolegu s kvalifikací učitelství 1. stupeň. Nástup 1.9. (26.8.) 2025. Nabízíme prostředí malé obecní školy s nízkým počtem žáků ve třídě, možnost osobního rozvoje a seberealizace v rámci různých projektů. Prosíme případné zájemce, aby nás kontaktovali na školní elektronické adrese zsdcerekev@zsdcerekev.cz zasláním svého aktuálního profesního životopisu. Těšíme...
Již tradiční součástí našeho školního života je účast na Čisté Vysočině. Tentokrát v pátek 11.4. a vybrali jsme si dobře - počasí nám přálo. Děkujeme všem za jejich pomoc.
Ve středu 9.4. jsme opět pořádali naši již tradiční kavárnu - tentokrát modelovací s hlavním tématem Velikonoce. Moc děkujeme všem příchozím za jejich spolupráci, výrobky se skutečně povedly a jistě budou součástí ozdob tento víkend. Těšíme se na další setkání
Po dvou letech jsme opět uspořádali v naší školce i škole den otevřených dveří. Moc jsme si užili, děkujeme všem 130 návštěvníkům za účast. Velké díky patří také všem organizátorům včetně dětí a také do školní jídelny. Fotografie zde
Velká gratulace patří Agátce Kameníkové za 1. místo, a za 2. místo Míšovi Kovalenko v kategorii předškolních dětí, pod vedením paní učitelky Jarušky Pavelkové. Téma „Požární ochrana očima dětí“. Soutěž byla vyhlášena OSH Jihlava Krajem Vysočina.
Krásné ocenění získala Anička Nováčková za svou výtvarnou práci pod vedením paní učitelky Jarušky Pavelkové na téma: „Bezpečně u dopravní nehody“. Soutěž byla vyhlášena Krajským ředitelstvím Kraje Vysočina. Moc gratulujeme.