Prague Handball cup 2012

O velikonočních svátcích 5. – 9. 4. 2012 se v Praze konal již 21.ročník velkého mezinárodního turnaje mládeže v házené. Turnaje Prague Handball Cup 2012 se letos zúčastnilo 352 družstev z 20 zemí celého světa.

Družstvo starších žáků Dolní Cerekve dosáhlo výrazného sportovního úspěchu, když postupně přehrávalo mnohem „zvučnější“ evropské týmy s  větší hráčskou základnou. Zvláště vítězné čtvrtfinále s německým Grubenlampe bylo pro dolnocerekvické mladé házenkáře vrcholem a nabídlo napínavou podívanou. Utkání s bundesligovým Magdeburgem (celkovým vítězem) zase velkým házenkářským zážitkem.

Celkové 4. místo z 61 družstev starších žáků je velký úspěch. Získaný pohár je zde a vítězné družstvo se svými trenéry zde. Blahopřejeme! Podrobnější informace o jednotlivých zápasech najdete tady.