Házená – okresní kolo mladších žáků

Dne 04. dubna 2019 se naše škola zúčastnila okresního kola v HÁZENÉ mladších chlapců uskutečněné ve sportovní hale Dolní Cerekev ve dvou skupinách. Naší školu reprezentovali: 6. třída: Palán Zdeněk, Pejcal Jakub, Strnad Jan, Zlatuška Maxmilián, 7. třída: Kuzma Václav, Ruszo Jakub, Štěpánek Martin, Zástěra Jan. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev ze základních škol z okresu Jihlava.

Naše družstvo ve své skupině 2 utkání vyhrálo a jedno prohrálo. Ve čtvrtfinále vyhrálo a postoupilo do finále, kde jednoznačně potvrdilo výhrou první místo. Celkově tedy naše škola obsadila 1. místo v okrese a postoupila do krajského kola, které se uskuteční v měsíci duben 2019 v Novém Veselí. Celková výsledková listina zde. Diplom zde.