Okresní kolo v přespolním běhu

Závod se uskutečnil 2. 10. 2018 v Jihlavě. Všem reprezentantům děkujeme za reprezentaci v těžké konkurenci větších škol. I když některá umístění nejsou v popředí, je za jejich výkonem velká snaha.

Mladší žáci

Absolvovali trať v délce 2 km. Naši školu reprezentovali a obsadili za účasti 103 startujících tito žáci: Zástěra Jan – 5. místo, Palán Zdeněk – 76. místo, Zlatuška Maxmilián – 90. místo a Ruszo Jakub – 98. místo. Díky umístění našich 4 běžců, se naše škola umístila na 16. místě z 19. zúčastněných škol.

Starší žákyně

Absolvovaly trať v délce 1,5 km. Naši školu reprezentovaly a obsadily za účasti 87 startujících tyto žákyně: Vláčilová Viktorie – 31. místo, Šindelářová Tereza – 48. místo, Svobodová Martina – 51. místo, Růžičková Vendula – 60. místo, Houzarová Simona – 76. místo a Juráčková Gabriela – 83. místo. Díky umístění našich 4 nejlepších běžkyň naše škola obsadila celkově pěkné 11. místo z 16. zúčastněných škol.

Starší žáci

Absolvovali trať v délce 3 km. Naši školu reprezentovali a obsadili za účasti 97 startujících tito žáci: Ruszo Samuel – 80. místo, Kubát Erik – 87. místo, Kratochvíl Josef – 91. místo, Říha Adam – 96. místo a Radim Tichánek – 97. místo. Díky umístění našich 4 nejlepších běžců, se naše škola umístila na 18 místě z 18. zúčastněných škol.