Okresní kolo v přespolním běhu

Závod se uskutečnil 5. 10. 2017 v Jihlavě. Všem reprezentantům děkujeme za reprezentaci v těžké konkurenci větších škol. I když některá umístění nejsou v popředí, je za jejich výkonem velká snaha.

Mladší žáci

Absolvovali trať v délce 2 km. Naší školu reprezentovali a obsadili za účasti 103 startujících tito žáci: Kubát Erik – 72. místo, Jahoda Daniel – 88. místo, Radim Tichánek – 94. místo, Kuzma Václav – 95. místo a Říha Adam – 97. místo. Díky umístění našich 4 nejlepších běžců, se naše umístila na 18 místě z 20 zúčastněných škol.

Starší žákyně

Absolvovaly trať v délce 1,6 km. Naší školu reprezentovaly a obsadily za účasti 96 startujících tyto žákyně: Zástěrová Kateřina – 16. místo, Prchalová Markéta – 38. místo, Nedbalová Eliška – 74. místo, Persy Veronika- 85. místo a Judová Kristýna byla diskvalifikována, když v rámci fair-play pomohla do cíle dojít zraněné soupeřce. Díky umístění jednotlivých běžkyň naše škola obsadila celkově pěkné 14. místo z 19 zúčastněných škol.

Kompletní výsledková listina zde.