Category: Rok 2012

Šití polštářků

Přední steh, zadní steh, navlékání jehly také není jednoduché…., ale výsledek se dostavil. Úsměv na tvářích dětí je toho důkazem.

Ještě zabalit a máme dáreček pro své nejbližší. Tak, ať se líbí, vždyť nám to dalo tolik práce.

Žáci ze  2. třídy. Foto zde.

Čerti v novinách

Žáci 4. třídy poslali moc pěknou čertovskou a mikulášskou nadílku do Jihlavských listů.

Kroužek mladých čtenářů a žáci 4. třídy opět uspěli se svými pracemi, které byly otištěny v Jihlavských listech. Sami mužete ohodnotit jejich tvorbu a podívat se tady.

Miniházená

V pátek 14. prosince 2012 se naši žáci zúčastnili školní ligy v miniházené ve sportovní hale v Dolní Cerekvi. Startovali jsme ve 2 kategoriích.

Družstvo 1.-3. třídy se umístilo na 2. místě ze tří týmů. Školu reprezentovali – Daniel Jahoda, Jan Zástěra, Radim Tichánek, Erik Kubát, Vojtěch Kampas, Vojtěch Podhorský, Tereza Šindelářová a Gabriela Juráčková,

Družstvo 4.-5. třídy se umístilo na 2. místě ze sedmi týmů. Školu reprezentovali – Vendula Cahová, Alexandr Svoboda, Karolína Šindelářová, Vojtěch Musil, Jakub Pátek, Filip Plavec, Veronika Persy, Viktorie Danišová a Veronika Mikešová Veronika.

Děkujeme žákům za reprezentaci školy.

Vánoční stromečky

Vážení a milí přátelé, kdo můžete a chcete, dejte, prosím, hlas našemu stromečku č. 38 – ZŠ Dolní Cerekev. Všem za hlas moc děkujeme. Jana Nývltová a Jana Hrevúšová a všechny holčičky, které šily jojo kytičky. (Aktualizováno)

na stránkách hup na hlasování a je vpravo dost dole…..

http://www.jihlavske-listy.cz/stromecky/

Děkujeme všem, kteří dali svůj hlas našemu stromečku. Získali jsme pěkných 127 hlasů. Děkujeme