Category: 2020

Upozornění pro rodiče aktualizováno

V pátek 25. září 2020 proběhne normální výuka. Nebude ředitelské volno.

Vzhledem ke konání voleb dne 2. října 2020 v budově školy, bude provoz školní družiny pouze do 13:00.

Úspěšná reprezentace školy v branném závodě

Žáci 8. a 9. třídy se ve dvojicích: Jan Zástěra a Maxmilián Zlatuška, Václav Kuzma a Zdeněk Palán zúčastnili branného závodu.
4 kilometrová trasa závodu obsahovala různé úkoly jako střelba z plynové pistole, hod granátem, hasičské cvičení, prvky první pomoci, bezpečnostní kvíz, Fyzická zdatnost (Sparťan) a především orientace v terénu dle mapy a záchytných bodů. Závodu se zúčastnilo celkem 30 dvojic.

První naše dvojice (Jan a Max) se umístila na krásném 8. místě. Rychlostí běhu se dokázali vyrovnat špičce a mohli tím pomýšlet na pomyslnou „bednu“, bohužel po vyhodnocení a součtu bodů z jednotlivých úkolů se jim naděje na medaile vzdálila.

Druhá naše dvojice (Václav a Zdeněk), měla famózní začátek. Bohužel se brzy objevila komplikace v podobě orientace v mapě. Přibližně 20 minutové bloudění po Jihlavském Heulose jim v konečném výsledku velice uškodila. Ztrátu se jim ve finále podařilo aspoň trošku zmírnit v podobě dobrých výsledků z jednotlivých úkolů. To je posunulo na celkové 18.místo. Foto zde.

Metodické doporučení a mimořádné opatření pro školy a školská zařízení

Mimořádné opatření platné od 18. 9. 2020 do odvolání zde

Dopis ministra zdravotnictví zde

Metodické doporučení zde

Nabídka kroužků ve školním roce 2020/21

Kompletní nabídku najdete zde. Zájemci se přihlásí u vedoucího vybraného kroužku nejpozději do 18. 9. 2020.