Category: 2018

Vánoční tvoření ve školní družině

 

Děti ve školní družině vyráběly krásné ozdoby a dárky. Výrobky se prodávaly na trhu při ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU v naší obci 2. 12. 2018. Děti z naší družiny také zdobily vánoční stromeček na výstavě VÁNOČNÍ INSPIRACE , která byla 1. 12. v místním hostinci. Foto zde.

 

Florbal – okresní kolo starších žáků

Dne 22.11.2018 se naše škola zúčastnila okresního kola ve FLORBALU starších chlapců uskutečněné v Jihlavě ve čtyřech skupinách. Naší školu reprezentovali: 8. třída: Jakub Hromádka, Daniel Jahoda, Erik Kubát, Radim Tichánek, 9. třída: Michal Halík, Vojtěch Kampas, Jakub Košťál, Vojtěch Podhorský, Samuel Ruszo.

Turnaje se zúčastnila družstva ze základních škol z okresu Jihlava. Naše družstvo i přes velkou snahu a bojovný výkon obsadilo celkově 17.-20. místo z 20. účastníků, když ve své skupině 4 krát utkání se soupeři prohrálo.Celková výsledková listina zde.

Florbal – okresní kolo starších žákyň

Dne 20.11.2018 se naše škola zúčastnila okresního kola ve FLORBALU starších žákyň uskutečněného v Jihlavě ve dvou okrskových skupinách. Naší školu reprezentovala: 8. třída: Tereza Cahová, Vendula Růžičková, Tereza Skálová, Viktorie Vláčilová, 9. třída: Laura Dolejší, Simona Houzarová, Gabriela Juráčková, Martina Svobodová, Tereza Šindelářová.

Turnaje se zúčastnila družstva ze základních škol z okresu Jihlava. Naše družstvo ve své skupině se soupeři 3 krát prohrálo a jedno utkání vyhrálo. Celkově obsadilo naše družstvo 7.- 8. místo z 10 účastníků. Celková výsledková listina zde.

Návštěva Horáckého divadla

Děti z 1. a 4. třídy navštívily v pondělí 19. listopadu Horácké divadlo, pohádkový muzikál O Perníčkovi. Děj hry se odehrává na staré kredenci, kde zažije čerstvě upečený Perníček dobrodružnou noc s dalšími jejími obyvateli: elegantní Pepřenkou, námořním kapitánem Slánkou a panem Kukačkou, který bydlí ve starých kukačkových hodinách. Seznámí se s protivnou, osamělou Čajbabou i postrachem kredence – samolibým Fešákem Myšákem. Perníček však společně se svými přáteli nakonec zjistí, že ne každý nepřítel je tak nebezpečný, jak se zdá, a že pod rouškou nevraživosti se může skrývat osamělá duše, která touží po přátelství. Dětem se představení moc líbilo a návštěvu divadla si pěkně užily. Foto zde.